ÖVRIGT / Diverse / Provdockor 13725308
nr 1372 5308
Provdockor
2 st, modell äldre. Höjd: 84-174
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:15:05
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr